O nás

dt digitale-shop a predajňa špecializovaná na produkty výrobcu Lenovo.

 

Ponúkame hlavne profesionálne produkty značky LENOVO rady THINK - ako pracovné stanice, notebooky, tablety a desktopy tiež sieťové úložiská, servery až po vybrané konzumer produkty ako mobilné telefóny Motorola. Samozrejme príslušenstvo k spomínaným produktom, aby Vami zakúpený produkt slúžil Vás pri práci ale i pri zábave rovnako. Špecializujeme sa na požiadavky zákazníka, snažíma sa vyhovieť či už pre jednotlivca alebo spoločnosť - ponúknuť produkt najvhodnejší podľa požiadaviek zákazníka.

Pozrite si našu ponuku. A keď ste nenašli čo potrebujete neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme.

Firma DT digital, s.r.o. bola založená v r. 2007. Snahou bolo vytvoriť stabilné postavenie na trhu v oblasti IT a kancelárskych potrieb, vyhovieť požiadavkám menších firiem vytvoriť im tak spoľahlivú oporu. Sme tu ale i pre špeciálne požiadavky väčších partnerov, ktorí chcú mať postarané o svoje zariadenia a musia byť produktívny od prvého momentu nasadenia až po prípadnú plánovanú obnovu. Počas týchto rokov sa nám podarilo spojiť sily a sme v kontakte s najväčšími distribútormi informačných technológií (SK,PL,CZ, EU ...), papierenského tovaru, a kancelárskych potrieb. Snažíme sa tak vyhovieť našim klientom, a pristúpiť k ich potrebám individuálne.

LENOVOSHOP je odpoveďou na exponenciálny rast IT potrieb domácností, podnikateľov, ale i firiem väčšieho charakteru. Značka LENOVO sa dostáva do firemného portfólia už na začiatku r. 2007. Keď poznatky siahajú ešte do čias pôvodného IBM.

Prečo nakúpiť od nás? A v čom sa líšíme od ostatných predajcov?

Sme jedna z mála firiem v oblasti IT, ktorá pracuje s údajmi priamo od výrobcu. Nespoliehavame sa na automatizované zdroje, technické špecifikácie vypracuvávame na základe údajov priamo z výroby - keď je nutné - sa presvedčíme aj fyzicky. Preto tieto zariadenia nielenže dobre poznáme, ale ponúkame i na základe týchto vedomostí. Najpresnejšie informácie s najrýchlejšou možnou odozvou v oblasti komerčných produktov Lenovo zariadení teda viac než pravdepodobné dostanete práve od nás.

Naši zákazníci môžu byť istí, že od výberu najvhodnejšieho IT zariadenia až po kvalitný a bezproblémový upgrade komponentov budeme stáť za predaným produktom.

Našou snahou je udržiavať kvalitu a umožniť priehľadnosť obchodu, aby ponúkal dostatočné informácie o produktoch LENOVO a samozrejme v neposlednom rade, aby naši zákazníci vždy nakúpili výhodne. Výhodným nákupom rozumieme nie len zaobstarávaciu cenu, ale predovšetkým podporu a staranie sa o zákazníka počas používania výrobkov LENOVO.

Veríme, že spolu s Vami dokážeme viac, a že náš úspech sa odzrkadlí vo Vašej spokojnosti.

 

dt digital logo 2019

 

firma DT digital s.r.o. je autorizovaným predajcom značky Lenovo