ThinkStation P360 Ultra

Lenovo ThinkStation P360 Ultra

Výkon pracovnej stanice za cenu desktopu

Lenovo ThinkStation P360 Ultra - pracovná stanicaŠTÝLOVÝ, ROBUSTNÝ, NEKOMPROMISNÝ VO VÝKONE

Lenovo ThinkStation P360 Ultra - je nová generácia pracovnej stanice - pre vytváranie obsahu virtuálnej reality s podporou certifikácie (VR Ready) a najnovšej profesionálnej grafiky od NVIDIA Quadro ponúkajú ľahší prístup k virtuálnej realite v dostupnej cene.

Postavený pre rýchlosť

 

Rozšírená flexibilita

Konfigurovať iba potrebné komponenty, vrátane ultraslim ODD, čítačky pamäťových kariet 29-in-1 Intel® Thunderbolt ™ 3 (Type-C), FireWire, eSATA a náš inovatívny Flex Module = vyberte si vhodnú konfiguráciu - alebo si vyžiadajte špeciálnu. *kontaktujte predajcu

Navrhnuté pre pohodlie

Ľahký prístup k hardvéru zjednodušuje upgrade pre pracovníkov IT. Navyše, nech už si vyberiete Tiny objemu 1 litra, klasický Tower alebo SFF (Small Form Factor) prevedenie, náš čistý, funkčný dizajn robí P340 veľmi ľahko prenášateľným v prípade potreby.

Prevádzkované kľúčové aplikácie bez prerušenia

P340 je certifikovaná pre mnoho dôležitých odborných nezávislých aplikácií vrátane Adobe, Autodesk, Dassault, PTC, SolidWorks, Avid a Siemens./ISV certifikácia

 

Lenovo predstavuje ThinkStation P360 Ultra, ktorý dopĺňa portfólio desktopových pracovných staníc, aby poskytoval bezkonkurenčný výkon v doteraz nevídanom prevedení. Tento stroj má polovičnú veľkosť v porovnaní s tradičnou vežou desktopového riešenia - stolového počítača pracovnej stanice. Vytvára samostatnú triedu. Jeho šasi má celkový objem menej ako 4 l, no stále sa môže pochváliť procesormi Intel Core 12. generácie a podporou až NVIDIA RTX A5000 mobilnej profesionálnej grafiky, takže používatelia môžu zažiť výkon ako vo veži. V rámci tohto nového tvarového faktora ThinkStation P360 Ultra prekonáva predchádzajúcu generáciu malých stolných pracovných staníc o viac ako 50 % 1. Desktopové pracovné stanice sú známe svojou extrémnou úrovňou výkonu – skonštruované tak, aby spúšťali tie najsofistikovanejšie CAD a BIM aplikácie, poskytovali výpočtovo náročné zážitky z virtuálnej a zmiešanej reality s ľahkosťou, bezproblémovo vykresľovali lekárske snímky alebo bohatý obsah digitálnej zábavy a zrýchľovali čas potrebný na prehľady prostredníctvom analýzy rozsiahlych, masívnych súborov údajov v reálnom čase. Nová éra hybridnej práce tu však zostane a profesionáli na pracovných staniciach teraz potrebujú inovatívne a všestranné technológie, ktoré dokážu bez kompromisov vyhovieť ich neustále sa meniacim a často menším pracovným priestorom. Zatiaľ čo organizácie môžu stále nasadzovať najmenšiu pracovnú stanicu v odvetví – Lenovo ThinkStation P360 Tiny – aby im pomohla s extrémnymi požiadavkami na úsporu miesta, používatelia teraz majú k dispozícii výkonný a všestranný stroj, ktorý ponúka zvýšený výkon vo veľkosti prvej svojho druhu. Toto je ideálne pre individuálnych profesionálnych používateľov, ktorí potrebujú maximalizovať priestor na stole alebo chcú využiť stroj na spoluprácu na diaľku alebo na okrajové prípady použitia v teréne. Okrem toho je ThinkStation P360 Ultra optimálnou voľbou pre výrobcov OEM, ktorí hľadajú plne integrované riešenie s päťročným životným cyklom, pretože poskytuje novú kombináciu potrebného výkonu v jedinečne navrhnutom šasi, ktoré výrazne eliminuje väčšinu tradičných malých rozmerov. .