Lenovo ThinkPad X12 Gen 1

Lenovo ThinkPad X12 DetachableLenovo Thinkpad X12 Detachable1

 

X121icoTHINKPAD VÝKON

Zvýšte svoje očakávania, prispôsobte tomu čo môže dosiahnuť zariadenie oddeliteľné od klávesnice. ThinkPad X12 Detachable je nabitý energiou 11. generácie Intel® Core ™ i7 vPro® Quad Core procesorov, s možnosťou až 16 GB LPDDR4x pamäte a až 1 TB NVMe SSD kapacity úložiska. Funkcie šetriaci čas, ako napríklad Modern Standby, zabezpečujú synchronizáciu e-mailov a ďalších aplikácií, aj keď je zariadenie v režime spánku, čo zaručuje okamžitú produktivitu po prebudení. Port Thunderbolt ™ 4 navyše umožňuje rýchle pripojenie k príslušenstvu a perifériám.

 

X122icoPRIPRAVENÝ NA CESTY

 ThinkPad X12 Detachable je určený pre profesionálov, ktorí sú jeden deň v kancelárii a ďalší deň v teréne. Je ultratenký, samotný tablet so svojou hrúbkou menej ako 9 mm a hmotnosťou 760g a tiež s klávesnicou iba 1,1kg a ľahko prenosný. Používatelia môžu očakávať výdrž batérie až 9,98 hodín1, čo je viac než dosť na to, aby sa návšteva u zákazníkov dopadla efektívne. Vďaka schopnostiam WiFi 6 a LTE CAT9 nie je nikdy problém s pripojením. Odolnosťou žiadny problém, pretože ThinkPad X12 Detachable je navrhnutý a testovaný podľa MIL-SPEC tak, aby odolal extrémnemu teplu a chladu, prachu, kvapkám, rozliatiu, priamemu nárazu a ďalším extrémom.

 

 

BUĎTE KREATÍVNY

 

VYLEPŠENÁ BEZPEČNOSŤ


ThinkPad X12 Detachable

Profesionáli, ktorí trávia dni v teréne alebo kličkovaním medzi domácou kanceláriou a návštevami zákazníkov, potrebujú prenosné, prispôsobiteľné a odolné zariadenie. Nový ThinkPad X12 Detachable od spoločnosti Lenovo to spĺňa so zariadením, ktoré je výkonnejšie ako tablet, no menej ťažkopádne ako notebook. Spája v sebe výkon, bezpečnosť a odolnosť, ktoré sa očakávajú od počítača ThinkPad, s prenosnosťou, inováciami a elegantným dizajnom radu X od spoločnosti Lenovo. Jeho 12-palcový FHD + In-Plane Switching displej s najnovším štvorjadrovým procesorom Intel® Core™ i7 vPro® a grafikou Intel® Iris® Xe je pri použití samostatne výkonnejší než typický tablet. Pripojte fóliovú klávesnicu a stane sa ľahkou, no funkčnou alternatívou k vášmu firemnému notebooku. Pre technikov v teréne zaisťuje schopnosť LTE CAT9 vždy pripojenie, zatiaľ čo prísne interné testovanie a testovanie MIL-SPEC 810G zaisťuje, že ThinkPad X12 Detachable funguje dobre pre používateľov, ktorí pracujú vonku, mimo úžitkových vozidiel alebo v iných náročných prostrediach. Pridajte funkcie, ako je čítačka odtlačkov prstov a infračervená kamera s rozpoznávaním tváre, k vylepšenej súprave vstavaného zabezpečenia ThinkShield a riešení platformy Intel vPro®, a máte odnímateľné zariadenie ako žiadne iné na trhu.

20UW,20UV, ThinkPad X12 Detachable Gen 1,ThinkPad X12 Gen 1 LTE